Kadınlar için yılbaşı hediye alternatifleri

Herkese merhaba! Yeni yıl heyecanından bahsedip de hediyelerden bahsetmemek olur mu? Olmaz! Hediye almak da hediye vermek de dünyanın en güzel şeyi. Her yıl Aralık ayı geldi mi, sevdiklerimizi mutlu edecek keşifler peşine düşer dururuz. Erkeklere sorsak kadınlara hediye almanın zorluğundan dem vururlar – oysa ki çoğu zaman durum tam tersidir 🙂 – işte ben de bu yüzden 7 farklı hediye seçeneği hazırladım.

Beyler, işte size hazır liste. Hazırsanız başlıyorum!

gift guide for her

  1. Longines classic; zarif ve şık bir hediye almak istiyorsanız doğru tercih bu kesinlikle.
  2. Anthropologie Monogram kupa; Anthropologie’nin her yıl Christmas sezonu için özel olarak sunduğu bu kupalar bir harika. Kahve içmenin dışında dekoratif amaçlar için bile kullanabilirsiniz.
  3. Yargıcı bere; havanın Kasım ayına yaraşmayacak şekilde ılık olmasına aldanmayın. Aralık ayında üşüyeceğimiz günler gelecek. Popon detayı ve mürdüm eriği rengiyle bu bere benim gönlümü çaldı bile.
  4. Saints+Gems rose gold Chloé yüzükler; her biri el yapımı olan takılarıyla dikkatimi çeken Saints+Gems‘e mutlaka bir göz atın.
  5. Lorena Dome Crossbody bag; bu el yapımı deri çantayı çok sevdim. Sürekli büyük çantalar kullanan biri olarak akşam gezmelerinde veya seyahatlerde daha ufak askılı çantaların hayat kurtarıcı olduğunu düşünüyorum.
  6. Jo Malone peony & blush suede mum; harika kokan mumları sevmeyen kadın var mıdır? (yoktur)
  7. Hourglass ambient lighting paleti; daha önce Ağustos favorilerimde bahsettiğim Hourglass markasının yeni paletinde bu defa 6 farklı ton mevcut.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.