Nayad Bal’dan Muhteşem Tasarımlar

Çocukluğumda annemin upuzun parmaklarına, o parmaklara büyük bir zerafet ile taktığı yüzüklere gıptayla bakardım. Yıllar içinde, ondan ödünç alıp kullandığım pek çok takım oldu. Bugün hala, ziyaretine her gittiğimde, yeni birşeyler almış mı diye göz ucuyla süzerim (annem blogumdan habersiz – hoho)

Billur‘un blogunda tanıştım Nayad Bal ile. Akabinde önce websitesine sonra da hemen Facebook sayfasına bir göz attım (siz de bakın) Baktıkça bakasım, aldıkça alasım geldi desem yeridir! Hoş, bu butik dükkanı henüz ziyaret etme şansım olmadı ama Anadolu Yakası’nda olmasından dolayı ilk fırsatta diyeceğim 🙂

Elegance, Happiness, Birds Fly, You Are Mine..

Bunlar, websitesinden daha detaylıca inceleyebileceğiniz koleksiyonların isimleri. Sitedeki renkler ve fotoğraflar ise ayrıca büyüleyici 🙂 Benim en çok sevdiğim koleksiyonların başında You Are Mine geliyor. Kedi sevgimden mütevellit, mutlaka benim olmalı dediğim şahane şeyler var içinde. Mesela:

Adı gibi mutluluk yaratan bir diğer koleksiyon ise Happiness, şu mini mini tren konvoyunu parmağıma iliştirdiğim anın hayalini kurmuyorum desem yalan olur 🙂 (ah be sevgilim, şu blogu iyice bir okusan, ne fikirler gelecek aklına :P)

Bu sevimli takıların parmağınızda nasıl duracağını görmek isterseniz iyisi mi satışın sadece Cumartesi günleri yapıldığı Bağdat Caddesi’ndeki showroomu (Bağdat Caddesi, Çamfıstık Sokak, Uğur Apt. No:4/9 Caddebostan) bir ziyaret edin 🙂

Comments 2
  • çok çok hoş..kedişlere bayıldım

  • Ay üzerindeki mir mırlar şahane!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.