Style Picks: No.10

Ne zaman ki o devetüyü rengi paltolar görücüye çıkar, işte o zaman anlarım ki kış gelmiş. Bana sorarsanız her insanın gardrobunda bu renk bir palto olmalıdır; neden çünkü hem şık, hem de zariftir. Siyah, lacivert ve kahverengi gibi renklerle harika kombinlendiğini de not düşelim.

Yaz aylarının canlı tonları yerini yavaştan koyu renklere bırakırken, bu sezonun bence olmazsa olmazı antrasit gri’dir. Koyu renklerin tırnaklarda çok daha güzel durduğu gerçeğinden yola çıkarak eğer hala almadıysanız bu renge bir şans verin derim.

Biraz radikal bir tercih gibi görünse de uçları mor tonlardaki gümüş saçlara bayılıyorum. Yıllar evvel saçlarımı komple mor renge boyamışlığım var aslında fakat bu gümüş rengin havası bambaşka. Biraz daha genç olsaydım mutlaka deneyeceğim bir renk, üstelik yukarıda bahsettiğim gri renk ojelerle de pek uyumlu 😉

Minik kolyelere sevgimi daha önce şurada yazmıştım. Etsy‘de rastladığım bu mağazada harika seçenekler var. Fiyatlar biraz pahalı olsa da bir göz atmakta fayda var.

stil beğenileri 01

stil beğenileri 02

stil beğenileri 03

stil beğenileri 04

{images via 1/2/3/4}

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.