Style Picks: No. 3

Havanın birden bire buz kesmesine şaşırdık mı? Hayır. Sevindik mi? Evet! Kışı iliklerimize kadar hissedelim artık, kat kat giyinelim, atkıları boynumuza saralım. Geçtiğimiz bahar dolabın eeeen derinine tepiştirdiğim kışlıkları Kasım’ın neredeyse ilk günü çıkartmış bir insan olarak bu kazakları giymek hakkımdır 🙂 Geçen kış gri tonlara yaptığım yatırımı bu kış çok net bordo renklere yapıyorum. Bordo – ki kendisi en sevdiğim renklerdendir – gri ve ekoselerle harika kombinlendiğinden bence uzun vadede iyi bir yatırıma imza atmış olacağım.

Adidas’ın Stan Smith modeliyle gönüllerimize taht kurması kaçınılmazdı elbette. Nitekim her 100 kişiden 99’unun ayağında görmeye başladığım bu ayakkabıların ceket-pantolon/ceket-etek gibi takımlar altında kullanıldığında yarattığı maskülen görünümü çok sevdiğimi itiraf etmeliyim.

Mutfak tezgahlarında bayıldığım bir malzeme olan mermerin moda dünyasına geçişi pek gecikmemiş; Macbook ve iphone kılıflarından sonra mermer detaylar takı dünyasında da boy göstermeye başlamış durumda.

Asla demode olmayacağına kesin gözle baktığım jean gömlekler,  gönlümde ve gardrobumda ayrı yere sahip. Soğuk kış günlerinde az önce bahsettiğim o bordo kazak içinde mesela ne de güzel duracak 🙂 Jean gömleklerin, yazımın son favorisi olan midi eteklerle de rahatlıkla kombinlenebilmesi haftanın bonusu olsun.

bordo kazak
                                        {Fotoğraf: lolobu.com  – Benzer ürün: gap.com.tr}

Stan Smith
                                                         {Fotoğraf:  Pinterest}

marble earring
                                                                    {Fotoğraf:  etsy.com}

denim
                                   {Fotoğraf: lizmarieblog.com – Benzer ürün: mavi.com}

midi skirt
                              {Fotoğraf:  bloglovin.com  – Benzer ürün: yargici.com.tr}

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.