Style Picks: No.6

Her ne kadar midi etekleri pek beğensem de, göbek ve basen bölgesinde sıkıntı yaşayan insanlarda (merhaba!) çok da iyi durmayabiliyorlar. Fakat kilo probleminiz yoksa dolabınızda en az bir tane midi eteğiniz olsun. Ve bu eteği babet veya topuklu ayakkabılardan ziyade spor ayakkabılar ile kombinlemeyi deneyin. Hem rahat, hem şık!

Topuklular konusunda söz veremesem de bu salaş boyfriend jean ve siyah tshirt kombinasyonu önümüzdeki yaz aylarının üniforması olabilir benim için. Yaz sıcağında siyah mı giyilir derseniz, beyaz tshirtlerle de deneyebilirsiniz.

Siz de parmak arası sandalet kullanamayanlardan mısınız? Lütfen bu konuda yalnız olmadığımı söyleyin bana! 🙂 Kendimi bildim bileli giyemediğim yegane şey parmak arası terlik/sandaletlerdir. Rengine bilhassa bayıldığım bu sandaletleri ister pantolonla ister şortla ister etekle rahatlıkla giyebilirsiniz.

Yıllar boyu omuz çantası kullanan biri olarak söyleyebilirim ki arada bir es vermek gerek. Biz kadınlar çantamızın içinde lüzumlu lüzumsuz pek çok şey taşımaya meyilli olduğumuzdan omuzlarımızın, sırtımızın ağrıması kaçınılmaz bir hal alıyor. Bu leopar desenli portföy çantayı görünce, sadece cüzdanım ve telefonumla dışarda bir gün geçirebilir miyim acaba diye bir düşündüm. (challange accepted!)

Derin v yakalı bluzları oldum olası sevmişimdir, sade ve şık bir görünüm elde etmek için harika bir tercihtir. Kısa elbiseler konusunda biraz çekimser olsam da bu elbiseye bayıldığımı itiraf etmem lazım. İstanbul sokaklarında olmasa bile tatil yörelerinde veya yurtdışı gezilerinde rahatlıkla giyilebilir.

Style Picks No:6 - 1

Style Picks No:6 - 2

Style Picks No:6 - 3

Style Picks No:6 - 4

Style Picks No:6 - 5

Photo credit:
(1) 5 Midi Skirts For Spring Biking (2) Summer style black tee and boyfriend jeans (3) Urban Outfitters sandals (4) Be chic, be strong, be rock (5) Pinterest

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.