Style Picks: No.7

Sıcaklar her geçen gün daha da artarken, ne yalan söyleyeyim, sonbaharın hayalini kurmaya başladım çoktan. Biraz serinlemeye, biraz üşümeye ihtiyacım var artık. Uzun rahat elbiselerin üzerine kot ceket giyeceğimiz günler gelse mesela.

Black & Denim{Photo: Brunch on Chestnut}

Gözlük seçimi benim için her zaman sıkıntılı bir konu olmuştur. Yüzüm ufak olduğundan seçeneklerim kısıtlıdır daima. Hal böyle olunca beğendiğim modeller ile aldığım modeller birbirini asla tutmuyor. Bu gözlüğü de görür görmez beğendim. Teoride güzel lakin uygulamada ne olur bilinmez 🙂

Sunnies{Photo: Shop Hearts}

Bu yılın trendlerinden bir diğeri de omuzları açıkta bırakan bluzlar oldu. Hemen hemen herkesin üzerinde bu tür bluzlar görmek mümkün. Dantelli uzun modellerden, göbeği de açıkta bırakan kısa modellere piyasada pek çok çeşit bulmak mümkün. Benim en çok hoşuma giden ise; erkek gömleği hissi veren bu gömlek oldu. Mavi-beyaz şeritleri ve omuzları açıkta bırakan yaka kısmıyla hem seksi hem de sofistike bir hava yaratıyor.

off-the-shoulder shirt{Photo: Cupcakes and Cashmere}

Bilgisayar kılıfları, fonksiyonellikleri dışında bugüne kadar hiç olmadığı kadar şık. Neredeyse kıyafetinizi tamamlayan bir aksesuar haline gelen bu kılıflar genel olarak deri olmakla beraber, Northfoxworks’ün mutfağından çıkan bu keçe-deri harmanı benim çok hoşuma gitti.

Northfoxworks macbook case{Photo: Northfoxworks}

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.