Tatil öncesi bikini sendromu

Ne yazık ki cidden var böyle birşey. Erkekler bilmez, ama biz kadınların en çileli işlerinden biri de tatil alışverişine çıkmaktır. Yıl boyunca beklenen, hayali kurulan deniz, kum ve güneş üçlüsüne nihayet kavuşacağınız günü iple çekerken, bir yandan da kara kara bulutlar kaplar içinizi – şair burada sadece “kadınlara” sesleniyor.. Zira tatil gelsin diye beklediğimiz dondurucu kış günlerinde, içimizi bir nebze ısıtmak (?) için tükettiğimiz tatlılar ve tuzlular ile ziyadesiyle beslenmiş bir vücut sahibi olmuşuzdur – şair burada bizzat kendine sesleniyor aslında, siz üstünüze alınmayın!. Her Pazartesi başlanan ve Cuma günü bozulan “yediklerine dikkat etme” süreci (bakınız diyet filan demiyorum..) ve bir türlü başlanamayan egzersiz programı da sonuç vermediğinden, tatile çıkmanıza 1 hafta kala kendinizi “Ben bu yıl mayo alayım, değişiklik olur hem?” kandırmacası içinde mağazanın önünde/içinde bulursunuz.

Tıpkı bugün benim yaptığım gibi..

Cumartesi günü alışverişe çıkmış olmak başlı başına bir eziyetken, elinizde yalandan aldığınız bir mayo ve delicesine beğendiğiniz bikiniler ile kendinizi kabine zar zor attığınızda çok daha dikenli bir yola girmiş olduğunuzdan bir haber olabilirsiniz. Zira bir yandan dışarıdan gelen “çıkamadı bir türlü” serzenişlerine kulak tıkamak, bir yandan da kan ter içinde orasını burasını çekiştirerek “uydurmaya” çalıştığınız bikiniyi (zavallı mayo çoktan savrulmuş bir köşeye) denemek tamamen travmatik bir durum. Bu süreçte yakın bir kız arkadaşınızın size refakat etmesi sinir sisteminiz açısından oldukça kıymetli!

Bendeniz, aşağıda görmekte olduğunuz bikinileri deneyip bir miktar hayal kırıklığına uğramış bulunuyorum.

Zeki Triko B.1016-10Zeki Triko B.1891-10Zeki Triko B.1900-10

Pazartesi gününden itibaren, nispeten daha sakin olan mesai saatleri içerisinde aşağıdaki mayoları denemeyi planlıyorum.

Zeki Triko M.2016-10Zeki Triko M.2780-10Zeki Triko M.2843-10

Önerisi olan? 🙂

Comments 6
  • Haşema 🙂

  • Puantiyeli mayoyu çok beğendim. Onun bikini versiyonunu da 😉

    Siyah da lezizmiş :))

    • Evet ben de puantiyelinin bikini versiyonunu çok beğenmiştim ama üzerimde çok iyi durmadı 🙁 Belki mayosu olur (inşallah amin!) 😉

  • Olur olur, çok güzel olacağına eminim canımm. Alınca haber et. 🙂

    • Denemelerim sonucunda, üst sıradaki yeşil bikiniyi aldım Nursel 🙂 Ama alt sıra ortadaki grili mayo da çok güzel oldu. Ama ikisini birden almak bütçemi sarsacağı – sarsmak ne kelime yıkacağı – için mayodan vazgeçtim 🙂

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.