100 TL’nin altında 9 dekoratif ürün

Doğruya doğru; neredeyse hepimiz zaman zaman bir değişim ve yenilenme ihtiyacı içine gireriz. Bu ihtiyaç hayatımızın farklı alanlarında boy gösterebilir; kimimiz saçını boyatır, kimimiz tatile çıkar, kimimiz iş değiştirir. Ben ise her daim evle ilgili konulara yönelirim. Banyodan mutfağa evin hemen hemen her odasını baştan aşağı yeniden dekore edesim gelir. Duvar kağıtlarını değiştirdiğimi hayal ederim, banyonun fayanslarını yenilediğimi, mobilyaları değiştirdiğimi, iki oda arasındaki duvarı yıktığımı. Hayal bu ya işte zaten bir noktada kendime gelir, daha kısıtlı imkan ve bütçelerle neler yapabileceğimi düşünmeye başlarım.

Eğer siz de çok da fazla para harcamadan, yaşam alanlarınıza tazelik ve yenilik getirmekten hoşlanıyorsanız, kesinlikle doğru yerdesiniz 🙂 Bu işin sırrının dekoratif aksesuarlarda olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Ancak asıl mesele doğru aksesuara doğru yatırımı yapabilmek. Çünkü online mağazalarda biraz gezindiğinizde göreceksiniz ki hem güzel, hem kaliteli, hem de uygun fiyatlı seçenekler bulmak her zaman çok kolay olmayabiliyor.

Ben de en sevdiğim markaları gezdim ve evinizi güzelleştirecek 100 TL’nin altında 9 dekoratif ürün seçtim. Umarım beğenirsiniz 🙂

 

100 TL altı 9 ürün

1. Zara Home yastık kılıfı (89,95 TL)
2. Yargıcı dekoratif çerçeve (99,90 TL)
3. MUCS Atelier ahşap kaşıklar (45-55 TL)
4. Zara Home su yeşili lamba şapkası (65,95 TL)
5. Yargıcı el yapımı seramik kase (89,90 TL)
6. Zara Home mum (45,95 TL)
7. Zara Home çiçek motifli cam vazo (89,95 TL)
8. Crate and Barrel pembe şakayık demeti (51,90 TL)
9. Mon Design coppermon mini saksı (75 TL)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.