Dekoratif mekanlar için yeni keşfim: Pixers

Herkese merhaba! Bugün sizlere yeni keşfim olan bir markadan bahsedeceğim, yani Pixers’den.

Pixers, dünyanın farklı yerlerinden tasarımcıların bir araya geldiği ve çeşitli desenlerin satıldığı bir pazaryeri. Bu desenler, mutfak dolaplarından duvar kağıtlarına dekoratif pek çok amaç için kullanılabiliyor. Benim ilgimi en çok çeken elbette duvar kağıtları oldu 🙂 Milyonlarca desen içinden seçeneğiniz duvar kağıtlarını, Pixerstick adı verilen yapışkanlı bir malzeme sayesinde istediğiniz zaman ve istediğiniz yüzeye kolayca yapıştırıp çıkartabiliyorsunuz. Harika değil mi? 🙂 Şöyle düşünün; diyelim ki yatak odanız için bir duvar kağıdı beğendiğiniz ve ustalar da gelip kağıdı yapıştırdılar. Fakat bir süre sonra bu görünümden hafif hafif sıkılmaya başladınız. E peki ne yapacaksınız? Ya odanızı boyatacaksınız ya da yeni bir duvar kağıdı seçip tüm süreci en baştan tekrar yaşayacaksınız. Pixerstick’in avantajı ise bu noktada ortaya çıkıyor; çünkü Pixerstick, duvar kağıdını dilediğiniz zaman çıkartabilme esnekliği sunuyor size. Kendinden yapışkanlı bir malzeme olduğu için zahmetsiz bir şekilde duvar kağıdınızı değiştirebiliyorsunuz.

Bu arada söz konusu duvar kağıtları oldu mu; tüm duvarları boydan boya kaplayan duvar kağıtlarından ziyade tek bir duvarda kullanılmasını daha çok seviyorum ben. Bu şekilde hem derinlik hissi yaratıyor, hem de diğer duvarla hoş bir kontrast yakalayabiliyorsunuz. Benim en çok beğendiklerim ise şunlar oldu:

pixers-notka

pixers-plant-room

pixers-fancy-wood

pixers-notka-2

pixers-snow-forest

pixers-oriental

pixers-room-writer

Gelelim işin sağlık boyutuna. Pixers çevreye ve insan sağlığına önem veren bir marka. Bu nedenle, üretiminde yalnızca çevre dostu teknolojiler kullanıyor. Hem ekolojik hem de hijyenik olması bakımından önemli bence. Piyasada benzer başka ürünler var elbette, ama bunların hangi üretim süreçlerinden geçtiklerini ve daha da önemlisi sağlığa zararlı olup olmadıklarını kestirmek her zaman kolay olmuyor.

Duvar kağıtları dışında dikkatimi çeken bir diğer ürün grubu ise pixers.com.tr/tuval-baskilar oldu. Tuval üzerine, poster gibi basılarak hazırlanan bu fotoğraf (veya resimler), özellikle iç mekanlara kişilik katması sebebiyle oldukça revaçta. Kapıdan girer girmez göze çarpan büyük bir tuval baskı, evinizin bir anda yepyeni bir stil kazanmasını sağlayabilir. Benim son dönemde özellike siyah beyaz fotoğraflara ayrı bir ilgim var. Doğadan ilham alan fotoğrafları da çok beğendiğimden sizler için seçtiğim tuval baskılar, ağırlıklı olarak bu iki grup fotoğraflarından oluşuyor.  Bakın bakalım, siz de beğenecek misiniz? 🙂

pixers_vintage
pixers_03
pixers_06
pixers_07
pixers_01
pixers_02
pixers_09
pixers_08

Milyonlarca desen arasından tarzınıza ve zevkinize en uygun olanları sizlere sunarak alışverişinizi kolayca yapmanızı sağlayan Pixers, aynı zamanda 365 gün iade süresi ve 150 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatı da sunuyor. Her siparişte bedava bir iPhone 7 kapağı da hediye 🙂

Daha fazla bilgi almak isterseniz www.pixers.com.tr adresine bir göz atabilirsiniz.

*Bu yazı Pixers sponsorluğunda yazılmıştır.

SaveSave

SaveSave

Comments 1
  • güzel bir makale olmuş. ellerinize sağlık

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.