İlham veren çalışma alanları

Şu an yaşadığımız eve ilk taşındığımızda, Eray’ın benden tek bir ricası olmuştu: evin bir odasını, tamamen kendi zevkine göre dekore edeceği bir çalışma alanı yaratmak. Nasıl olduğunu bilemediğim bir şekilde, evin en büyük odası kısa süre içinde çalışma odası haline gelmişti. Aslına bakarsanız hiç de fena olmamıştı. Salonda geçirdiğimiz zamanla, bu odada geçirdiğimiz zamanı birbirinden tamamen ayırmıştık. İster bir arada olalım, ister ayrı ayrı, daha üretken olabildiğimiz yegane yerdi burası.

Elbette Ezgi’nin aramıza katılmasıyla, hayatımızın diğer pek çok alanında olduğu gibi bu konuda da yeni bir düzenleme yapma durumunda kaldık. Odamız artık giyinme odası olarak yaşantısına devam ediyor. Eray’ın yaşadığı hüsranı anlatmama gerek yoktur sanırım 🙂

Velhasıl, özellikle işini evden de sürdürebilen kişiler için, evin bir odasını çalışma alanına dönüştürmek kesinlikle harika bir fikir. Umuyorum ki yakın gelecekte odamıza yeniden kavuşacağız. O zamana kadar bu ilham verici çalışma alanlarına bakmaya devam!

Çalışma alanı

Çalışma alanı

Çalışma alanı

Çalışma alanı

Çalışma alanı

1. Pinterest
2. Le Fashion
3. Sycamore Street Press
4. Pinterest
5. Decorate your dreams

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.