Yargıcı’dan zarif aydınlatma seçenekleri

Yargıcı Homeworks Aydınlatma

Son beş yıldır yeni her koleksiyonunu istisnasız takip ettiğim ve kendi tarzıma bu kadar yakın bulduğum yegane marka Yargıcı‘dır. Kıyafetlerden aksesuarlara gardırobumun ciddi bir kısmının Yargıcı imzalı oluşu, bir noktada fahri elçi haline dönüşmeme neden oldu. Beni yakından tanıyanların, Yargıcı denildiğinde akıllarına gelen ilk kişi olmam bundadır sanırım 🙂

Dekorasyona ilgi duyan biri olarak, Yargıcı’nın ev aksesuarları ve ev dekorasyonuna yönelik Homeworks markasını yarattığını öğrendiğimde ne denli mutlu olduğumu siz tahmin edin! Mobilyadan ev tekstiline, bahçe dekorasyonundan aydınlatmaya pek çok kategorilde harika ürünler bulabileceğiniz Homeworks, özellikle seramik tabak ve kaseleri ile gönlümü çoktan fethetti.

Bir süredir ise gözüm aydınlatma koleksiyonunda. Neredeyse her biri “beni al!” diye bağıran zarafet timsali bu lambalar, salon ve yatak odaları için harika birer seçenek. Özellikle yerden aydınlatma yerine masa üstü lambaları seviyorsanız, koleksiyona mutlaka göz atmanızı derim. Fiyat performansı, piyasadaki diğer ürünlere kıyasla bir hayli yukarıda olsa da lambaların gövde kısımlarının el yapımı seramik oluşu bu farkın tolere edilebilmesini sağlıyor.

{Soldan sağa ürünler: 1/2/3/4/5/6/7/8}

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.