Eylül favorilerim

Bir hayli gecikmeli bir Eylül favorileri yazısı ile karşınızdayım. Bazılarınızın malumu; Eylül ortasında geçirdiğim bir rahatsızlık nedeniyle bu yazıyı yazıp yazmama konusunda çok emin değildim. Ancak sonra, Eylül boyunca geçirdiğim güzel (ve güneşli) günlerin hatırına oturup yazmaya karar verdim.

Hazırsanız, başlıyorum 🙂

Eylül favorilerim

1. Sanıyorum ki 16 Eylül öncesi son kahvemi, canım Hande ile gittiğimiz Moda’daki (adını şu an hatırlayamadığım) bir cafe’de içmiştik. Esasında kahve fena değildi, hatta ortam da gayet şahaneydi lakin o müsli kılıklı granolanın içinden kurt çıkmayaydı iyiydi 🙂
2. Zorlu Center, gerçekten de adı kadar zorlu bir yermiş, bunu öğrendik. Hele de puset içinde tutmaya çalıştığınız bir bebeğiniz varsa. Sağ ve sol kanattaki mağazalardan bir alt kata geçiş olmadığı gibi, orta kısımda bir türlü bulamadığımız asansör sayesinde dört döndük. Teşekkürler!
3. Uzunya‘dan uzun uzun bahsetmiştim. O gün ile ilgili en net hatırladığım gökyüzünden bir an olsun inmeyen uçurtmalardı.
4. Northfoxworks‘ün kırmızı deri pasaport kılıfı bir sonraki seyahat için şimdiden gün saymaya başladı bile 🙂
5. Beşinci yıldönümümüz şerefine, hem dekorasyonu hem de yemekleri ile gönlümüze taht kuran Trattoria Enzo‘yu tercih etmiştik. Ne güzel bir gündü şimdi durup düşününce 🙂
6. Yeniden kızıla dönsem nasıl olur derken, uzun süre saçımı dahi boyatamayacağım gerçeği pek olmadı sanki 🙂 Neyse canım başka bahara!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.