Kadınlar için yılbaşı hediye önerileri

Zor bir yıldı 2016. Hayal kırıklıkları, kızgınlıklar, isyanlar ve hastalıklarla doluydu. Sadece kendi adıma konuşmuyorum, ülkemizde olan bitenler, içimizdeki son umut kırıntılarını da söküp aldı maalesef. Şimdi önümüzde yepyeni (ve hediye dolu) bir yıl var beklediğimiz. Yılın bu zamanına, içimizde yeni umutların yeşereceği bir fırsat diye bakıyorum. Dilerim öyle de olur 🙂

Herneyse, bu yıl da geleneği bozmadım ve kadınlar için hediye alternatifleri hazırladım. Yeni yıl diyince insan kırmızı ve yeşil ağırlıklı bir hediye listesi bekliyor belki ama malumunuz romantik bir insan olmamdan mütevellit pembe ve altın renkli hediyelere kaydı gönlüm. (Dilerim Eray okuyordur 🙂

Hazırsanız, başlıyorum!

Kadınlar için yılbaşı hediye öneleri

1. Chloé bu parfümü kesinlikle benim için yaratmış. Şişesi, üzerindeki fiyongu ve kokusu ile kesinlikle mükemmel bir parfüm.
2. Aaron Probyn‘in “mix-match” fikrinden yola çıkarak Crate and Barrel için özel olarak tasarladığı Hue porselen serisi içinde yer alan bu pembe kupa bir süredir kahve fincanlarımın olduğu rafı süslüyor. Yanılmıyorsam şu an indirimde ve fiyatı 18.00 TL.
3. Fotoğraflara ve onları süsleyen çerçevelere ciddi derece zaafım var. Pirinç detaylı çerçeveler ise bu aralar favorim. Zevkli bir seçin olan ve son derece zarif bir sunum sağlayan bu çerçevelerin bir örneğini Crate and Barrel’de gördüm. Hendry 2’li pirinç duvar çerçevesi indirimdeki diğer ürünlerden biri. Yanlış hatırlamıyorsam fiyatı 69 TL civarındaydı.
4. Şık ve kullanışlı bir terlik bana sorarsanız bir kadına hediye edebileceğiniz en harika şeydir. Zara Home’da gördüğüm ekru renkli ve tokası altın detaylı bu terlik “lütfen, beni hediye et” diye bağırıyor adeta. (sevgili kocacım okuyorsun değil mi :P)
5. Özellikle kış aylarında mumlar her evin olmaz olmazıdır. Benim de favorim olan Gardenya kokulu silindir bu mum, Zara Home‘da sizleri bekliyor!
6. Türkiye’de satılıyor mu emin değilim ama Clinique’in tiny temptation seti içinde yer alan bu mini rujlar sanırım dünyanın en sevimli şeyleri 🙂 (alternatif olarak Chubby stick chubettes ruj seti‘ne de bakabilirsiniz)
7. En çok beğendiğim ürünü en sona saklamak gibi bir huyum var sanırım! Anthropologie aşkımı duymayan kalmamıştır heralde. Her yıl, yeni yıl zamanı geldiğinde kendimi bu sayfada gezinirken bulduğum doğrudur. Akik taşı ve pirincin mükemmel uyumu ile üretilen bu peynir tahtasına ba-yıl-dım! Bu kadar zarif başka bir sunum tahtası olamaz sanırım 🙂

Comments 1

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.