Patti Furry’den tasarım ürünler

Etrafımdaki insanları düşününce, pek çoğunun hayvansever olduğunu görüyorum. Kimi kedi, kimi köpek, kimi ise başkaca pek çok canlıyı bağrına basmış, onlarsız hayatın ne derece sıkıcı ve boş olduğundan dem vuruyor. Ben ise şanssız gruptanım; kedi tüyüne alerjim olduğu için. Fakat yine de ofise ne zaman gelsem, Lorem’i (bkz: ofis kedisi) sevmeden geçirdiğim tek bir gün dahi yoktur.

İşte bu noktada sizleri Patti Furry ile tanıştırmak istiyorum. Patti Furry, merkezi Berlin’de bulunan, henüz çok yeni kurulmuş olan ve köpekler için özel tasarım ürünler üreten bir marka. Ürünlerin tamamı yüksek kalitede, çevre dostu ve doğal malzemelerden oluşuyor.

Benim en çok hoşuma giden, %100 pamuktan üretilen yatak ve yastıklar oldu. Hele ki havaların soğuduğu bu günlerde yattıkları yerin sıcak ve konforlu olması pek çokları için kritik.

slideshow_4

Slide Show 05

Bunlar dışında, aslında yine köpeklerin kullanımına sunulmuş olan ancak evin diğer pek çok köşesinde de kullanılabilen yastıklar var. Çıkarılabilir ve yıkanabilir oldukları için lekelenmelere pek maruz kalmıyorlar. Renkleri ve sevimli görüntüleri ile pek hoşlar.

cushionbettywithbaloon_large

cushionsisy_large

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.