eloy beni alaçatı’ya götür!

maison française, haziran sayısında izmir alaçatı’ya epey kapsamlı yer vermiş. kudra’nım bu bölgenin her ne kadar fazla trendy olduğunu söylese de çevirdiğim her sayfada karşıma çıkan fotoğraflarla adeta büyülenmiş vaziyetteyim. hali hazırda tatil aşkıyla yanıp tutuşan biri olmamım da payı çok büyük hiç kuşkusuz.

alacati 2

alacati 1

fotoğraflardan bahsetmişken, altçatı dosyasında yer alan fotoğrafların büyük çoğunluğu tunç süerdaş imzası taşıyor, kendisini http://suerdas.deviantart.com sayfasındaki çalışmalarından tanıyorum. galerisini bir ziyaret etmenizi öneririm.

Yorumlar 6
  • Geçen sene gitme fırsatım oldu Alaçatı’ya. Aşık olunasuı bir yer. Tekrar giderim hatta beleş ise Eloy götürsün. 😛

  • gerçekten merak ediyorum; fotoğraflardaki kadar güzel bir yerse gitmek farz oldu. lakin eloy beni götürecek oraya, siz hiç sulanmayınız :p

  • Eskiden bomboş olurdu Alaçatı, kimsecikler bilmezdi. Kumru yemeğe giderdik oraya.. Sen bilmezsin şimdi kumruyu :p Alaçatı’ya git ve ye o kadar söylüyorum =)

  • cok güzel bir yer bence istanbulda yasamak cok zor.

  • Alaçatı’yı görmek, yaşamak için biraz daha bekleyin ne olur.. Bu kalabalık, bu keşmekeş 1 aya bitecek, o zaman gerçek Alaçatı çıkacak ortaya.. Şu anki kalabalık, kuru gürültü, esas Alaçatı’yı gözden uzaklaştırıyor resmen.. Sakinken görmek lazım oraları..

  • ne guzel insanin boyle haberi olmadan anilmasi… alacatiyi eskisinden alakasiz biraz fazla istanbullu amada keyifli bir hale soktular… temmuz agustos’tan sıyrılıp yazın az oncesi ya da az sonrası zamanlarda ziyaret edebilirseniz daha bi kendisini size aşık edecegine eminim… guzel kompliman icin de ayrica tesekkur ederim = )

Bir Cevap Yazın